
2PB6100 | Fresh 'n Rebel Powerbank 6000mAh USB-C
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT49401 |
| Gevaarlijke goederen | 1 |
| Lengte | 109 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Materiaal | Plastic |
| Number of batteries | Yes, Lithium Polymer |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 8507600090 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 42 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 140 mm |
| Breedte geschenkdoos | 90 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.138000 |
| Charging Time | 2.5 h |
| Input Voltage | DC 5V/2A |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















