| Prijs per stuk | (0x) 3,24 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Aria Longdrinkglas 330 ml
Totaalprijs bij 48 stuks vanaf € 188,18 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262933-970999999 |
| Kleur | Transparant |
| Diameter | 6.3 cm |
| EAN-code | 7013379900 |
| Lengte verpakking | 29.3 cm |
| Breedte verpakking | 22.1 cm |
| Weight package | 7.74 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0221 ㎥ |
| Materiaal | Glas |
| On pallet | 24 |
| Inhoud | 489.4075 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Frankrijk |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 653 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















