| Prijs per stuk | (0x) 0,20 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
BADGO Transparante badge
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 24,20 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 24 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8600-22 |
| Afmeting | 7,5X12,5CM |
| Kleur | Transparant |
| Lengte | 7.5 cm |
| Breedte | 12.5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.175 m |
| Lengte verpakking | 0.34 m |
| Breedte verpakking | 0.27 m |
| Inhoud verpakking | 0.016 m3 |
| Materiaal type | PVC |
| Netto gewicht (kg) | 0.005 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 2000 |
| Volgende levering | 09-06-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 100000 |
| Inhoud | 0.008 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 12.44 kg |
| Gewicht | 0.006000 |
| PMS waarde | TRANSPARENT |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO8600 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941023260 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 191.624 | + 100.000 (verwacht op 09-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















