| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Bamboe balpen Colorado
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 36,30 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-3804 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Lengte | 13.8 cm |
| Breedte | 1.1 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0279 ㎥ |
| Materiaal | Abs, Bamboe, Staal |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1.4255 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Bruin | 1 | + 240.000 (verwacht op 05-06-2026) | ||
![]() Zwart | 40.439 | + 70.000 (verwacht op 05-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















