| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Bastian Zonnebril UV400
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 54,45 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT86742 |
| Lengte | 151 mm |
| Breedte | 148 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| HS-code | 9004109100 |
Algemeen
| Gewicht | 0.039000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Lichtblauw | 0 | + 5.100 (verwacht op 13-08-2026) | ||
![]() Licht geel | 0 | + 5.100 (verwacht op 13-08-2026) | ||
![]() Pastel rose | 0 | + 5.100 (verwacht op 13-08-2026) | ||
![]() Licht rood | 0 | + 5.100 (verwacht op 13-08-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 0 | + 5.100 (verwacht op 13-08-2026) | ||
![]() Zwart | 0 | + 7.500 (verwacht op 13-08-2026) | ||
![]() Licht oranje | 0 | |||
![]() Wit | 0 | + 7.500 (verwacht op 13-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























