| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


BeachBall Ø 27 cm strandbal
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 58,69 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 260864 |
| Diameter | 27 cm |
| EAN-code | 9503009590 |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 7.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0186 ㎥ |
| Materiaal | Pvc |
| On pallet | 200 |
| Inhoud | 10305.9947 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit/donkerblauw | 11.968 | |||
![]() Wit/blauw | 22.065 | |||
![]() Zwart | 6.957 | |||
![]() Wit/zwart | 7.362 | |||
![]() Wit/oranje | 16.693 | |||
![]() Wit/geel | 17.083 | |||
![]() Wit/rood | 15.813 | |||
![]() Wit/groen | 13.795 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























