| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
PVC strandbal Lola
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 57,48 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-9620 |
| Diameter | 25 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| EAN-code | 9503009500 |
| Lengte verpakking | 52 cm |
| Breedte verpakking | 43 cm |
| Weight package | 10.02 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0514 ㎥ |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 12271.8463 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Groen | 28.197 | + 13.800 (verwacht op 15-07-2026) | ||
![]() Zwart/wit | 16.015 | |||
![]() Blauw | 140.312 | |||
![]() Geel | 35.944 | |||
![]() Oranje | 54.453 | |||
![]() custom/multicolor | 68.346 | |||
![]() Paars | 28.921 | |||
![]() Rood | 19.694 | + 20.700 (verwacht op 15-07-2026) | ||
![]() Wit | 53.142 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























