| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





BeachTennis strandspel
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 53,48 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 264844 |
| Lengte | 37.8 cm |
| EAN-code | 9506999000 |
| Lengte verpakking | 38 cm |
| Breedte verpakking | 24 cm |
| Weight package | 12.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0347 ㎥ |
| Materiaal | Hout, Pp |
| On pallet | 25 |
| Inhoud | 532.98 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Groen | 5.656 | |||
![]() Rood | 8.247 | |||
![]() Blauw | 16.487 | |||
![]() Oranje | 8.570 | |||
![]() Zwart/zwart | 6.206 | |||
![]() Zwart | 13.155 | |||
![]() Wit | 4.103 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























