| Prijs per stuk | (0x) 58,38 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
+22
Chipolo CARD Tracker
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 70,64 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263400-001999999 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 8.5 cm |
| EAN-code | 8531807000 |
| Lengte verpakking | 30 cm |
| Breedte verpakking | 20 cm |
| Weight package | 1.4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0102 ㎥ |
| Merk | Chipolo |
| Materiaal | Gerecycled abs |
| Number of batteries | 1 |
| On pallet | 20 |
| Inhoud | 13.77 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
Zwart | 204 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

















