| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



COCO Boodschappentas 270 gr/m²
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 177,27 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 31 maart verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6713 |
| Afmeting | 38X9X42CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 38 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Hoogte verpakking | 0.4 m |
| Lengte verpakking | 0.42 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.067 m3 |
| Materiaal type | Organisch katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.136 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.672 cdm3 |
| Statistieknummer | 4202 9298 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14.48 kg |
| Gewicht | 0.160000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 6.003 | + 9.980 (verwacht op 16-04-2026) | ||
![]() Blauw | 10.237 | + 5.000 (verwacht op 16-04-2026) | ||
![]() Rood | 3.785 | |||
![]() Wit | 0 | |||
![]() Groen | 822 | |||
![]() Oranje | 3.442 | |||
![]() Steengrijs | 1.497 | + 5.000 (verwacht op 13-05-2026) | ||
![]() Royal blauw | 5.541 | |||
![]() Babyblauw | 872 | + 5.000 (verwacht op 16-04-2026) | ||
![]() Grijs | 30 | + 5.000 (verwacht op 23-04-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























