| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Cosy&Trendy Waterfles Atla 1 L
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 181,14 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263502 |
| Diameter | 10 cm |
| EAN-code | 7013379900 |
| Lengte verpakking | 33.5 cm |
| Breedte verpakking | 23 cm |
| Weight package | 4.66 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0239 ㎥ |
| Materiaal | Glas |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 2199.1149 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 80 | + 204 (verwacht op 08-05-2026) | ||
![]() Groen | 102 | + 102 (verwacht op 08-05-2026) | ||
![]() Grijs | 1 | + 204 (verwacht op 08-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















