| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



COTTONEL COLOUR++ Boodschappentas 180 g/m²
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 72,00 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9846 |
| Afmeting | 38X42CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 38 cm |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Hoogte verpakking | 0.36 m |
| Lengte verpakking | 0.45 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.065 m3 |
| Materiaal type | Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.069 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.324 cdm3 |
| Statistieknummer | 4202 9298 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14.62 kg |
| Gewicht | 0.076000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 114.062 | + 50.000 (verwacht op 14-07-2026) | ||
![]() Blauw | 19.196 | + 20.000 (verwacht op 29-05-2026) | ||
![]() Rood | 23.725 | |||
![]() Wit | 29.295 | + 20.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Grijs | 0 | + 4.700 (verwacht op 29-05-2026) | ||
![]() Geel | 4.425 | + 10.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Oranje | 1.099 | + 5.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Turquoise | 95 | + 5.000 (verwacht op 29-05-2026) | ||
![]() Royal blauw | 8.081 | + 25.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Fuchsia | 5.158 | + 5.000 (verwacht op 14-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























