
COTTONEL DUO Tas gerecycled stof, 140 gr/m²
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel +31(0)76 - 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9424 |
| Afmeting | 37X41 CM |
| Kleur | Rood |
| Lengte | 37 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.3 m |
| Lengte verpakking | 0.47 m |
| Breedte verpakking | 0.39 m |
| Inhoud verpakking | 0.055 m3 |
| Materiaal type | RPET-Gerecycled Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.061 |
| Productstatus | Outlet |
| Statistieknummer | 4202 9298 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht per stuk | Kg |
| Gewicht | 0.073000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















