| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Ebony Bamboo pennen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 49,61 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 31 maart verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263369 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Lengte | 14 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 44 cm |
| Breedte verpakking | 35 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0308 ㎥ |
| Materiaal | Bamboe |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 0.6969 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 21.515 | ||
![]() houtbruin | Blauwschrijvend | 53.075 | ||
![]() houtbruin | Zwartschrijvend | 29.984 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















