| Prijs per stuk | (0x) 2,34 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Finn Zonnebril UV400
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 141,57 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT86740-N0251 |
| Kleur | Zwart / Bruin |
| Volgende levering | 13-08-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 5200 |
| Lengte | 142 mm |
| Breedte | 142 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| HS-code | 9004109100 |
Algemeen
| Gewicht | 0.022000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart / Bruin | 0 | + 5.200 (verwacht op 13-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















