| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Fresh 'n Rebel Smart Finder (Apple Zoek Mijn)
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 189,12 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 04 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT49201 |
| Lengte | 75 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| HS-code | 8517699090 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 100 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 130 mm |
| Breedte geschenkdoos | 12 mm |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Licht grijs | 2.589 | |||
![]() Donker grijs | 1.326 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















