| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Gerecyclede frisbee Drift
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 47,19 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1436206 |
| Diameter | 21 cm |
| Lengte | cm |
| Breedte | cm |
| Hoogte | 1.2 cm |
| EAN-code | 9503009590 |
| Lengte verpakking | 66 cm |
| Breedte verpakking | 23 cm |
| Weight package | 5.4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0357 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled pp |
| On pallet | 150 |
| Inhoud | 415.6327 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | 10.529 | |||
![]() Rood | 29.687 | |||
![]() Zwart | 68 | + 29.350 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Wit | 47.267 | |||
![]() Kobaltblauw | 27.610 | |||
![]() Geel | 20.015 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























