| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



PP frisbee Jolie
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 81,68 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-6456 |
| Diameter | 21.3 cm |
| Hoogte | 2.4 cm |
| EAN-code | 9506999000 |
| Lengte verpakking | 43.5 cm |
| Breedte verpakking | 22 cm |
| Weight package | 5.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0545 ㎥ |
| Materiaal | Pp |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 855.1855 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 18.120 | |||
![]() Oranje | 11.572 | |||
![]() Zwart | 15.478 | |||
![]() Groen | 20.288 | |||
![]() Middenblauw | 21.491 | |||
![]() Rood | 16.053 | |||
![]() Geel | 9.197 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






























