| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Gerecycled karton vierkleurenbalpen Deborah
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 39,93 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1171446 |
| Diameter | 1.31 cm |
| Lengte | 14.3 cm |
| Breedte | cm |
| Hoogte | cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 58 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 11 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0432 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled papier |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1.1771 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Groen | Multicolor | 24.015 | ||
![]() Lichtblauw | Multicolor | 32.805 | ||
![]() Rood | Multicolor | 20.221 | ||
![]() Bruin | Multicolor | 62.021 | ||
![]() Zwart | Multicolor | 69.816 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























