| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Gerecycled roestvrijstalen enkelwandige shaker (750 ml) Orla
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 97,16 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1271992 |
| Diameter | 8 cm |
| Lengte | cm |
| Breedte | cm |
| Hoogte | 23 cm |
| EAN-code | 7323930090 |
| Lengte verpakking | 48.5 cm |
| Breedte verpakking | 48.5 cm |
| Weight package | 10.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1129 ㎥ |
| Materiaal | Polypropyleen |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1156.1061 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 2.779 | |||
![]() Zilver | 3.905 | |||
![]() Kobaltblauw | 2.619 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















