| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Gerecyclede PC- en PVC-zonnebril Kenzie
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 50,82 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 19 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 20 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-967735 |
| Lengte | 14.5 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| EAN-code | 9004109100 |
| Lengte verpakking | 77 cm |
| Breedte verpakking | 25 cm |
| Weight package | 6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0424 ㎥ |
| Materiaal | Metaal |
| On pallet | 25 |
| Inhoud | 217.5 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 14.470 | |||
![]() Wit | 264 | + 15.000 (verwacht op 30-05-2026) | ||
![]() Geel | 2.736 | |||
![]() Rood | 14.899 | |||
![]() Zwart | 3.782 | + 10.000 (verwacht op 14-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























