| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+5
Handy Pen Wheatstraw tarwestro pennen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 44,77 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 269101 |
| Lengte | 14.5 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 12 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0223 ㎥ |
| Materiaal | Pp, Tarwestro |
| On pallet | 1000 |
| Inhoud | 43.5 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 9.726 | + 56.000 (verwacht op 26-08-2026) | |
![]() Naturel | Blauwschrijvend | 122 | + 30.000 (verwacht op 08-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















