| Prijs per stuk | (0x) 4,89 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
HappyGlass Miss Liza Gin-Tonic Glass Tritan 630 ml
Totaalprijs bij 32 stuks vanaf € 189,34 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261511-970999999 |
| Kleur | Transparant |
| EAN-code | 8719326873572 |
| Diameter | 10.8 cm |
| Lengte verpakking | 68 cm |
| Breedte verpakking | 25 cm |
| Weight package | 3.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0408 ㎥ |
| Merk | Happyglass |
| Materiaal | Tritan |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 2006.2336 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 1.238 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















