| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Jute-Katoen Tote OEKO-TEX® 42.5 x 19 x 32cm 320g/m²
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 60,98 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT95373 |
| Lengte | 420 mm |
| Breedte | 190 mm |
| Hoogte | 320 mm |
| HS-code | 4202929890 |
Algemeen
| Gewicht | 0.357000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Donkerblauw | 3.873 | |||
![]() Rood | 1.059 | + 2.000 (verwacht op 28-07-2026) | ||
![]() Zwart | 2.687 | + 2.000 (verwacht op 28-07-2026) | ||
![]() Lichtgroen | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















