| Prijs per stuk | (0x) 8,28 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+5
Katoen Tote met rits OEKO-TEX® 39 x 24 x 34cm 320g/m²
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 100,19 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 04 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT95387-N0054 |
| Kleur | Ecru |
| Print mogelijk | Yes |
| Volgende levering | 11-10-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 2000 |
| Lengte | 390 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Hoogte | 340 mm |
| HS-code | 4202929890 |
Algemeen
| Gewicht | 520.000000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Ecru | 688 | + 2.000 (verwacht op 11-10-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























