| Prijs per stuk | (0x) 2,67 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Katoen Tote OEKO-TEX® 40 x 13 x 44cm 220g/m²
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 161,54 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT95385-N0054 |
| Kleur | Ecru |
| Print mogelijk | Yes |
| Volgende levering | 11-10-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 2000 |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Hoogte | 440 mm |
| HS-code | 4202929890 |
Algemeen
| Gewicht | 180.000000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Ecru | 2.670 | + 2.000 (verwacht op 11-10-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















