| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Kerstbal Ø7cm Recycled PP Box - Made in Europe
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 54,09 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263169 |
| Diameter | 7 cm |
| Lengte | 7.5 cm |
| EAN-code | 9505109000 |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Inhoud verpakking | 0.064 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled pp, Karton |
| On pallet | 99999 |
| Inhoud | 288.6338 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 7 | |||
![]() Rood | 3 | |||
![]() Zwart | 5 | |||
![]() Groen | 5 | |||
![]() Goud | 1 | |||
![]() Zilver | 7 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























