| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Kerstbal Ø 7 cm Recycled PP - Made in Europe
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 45,01 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 18 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 19 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262337 |
| Diameter | 7 cm |
| EAN-code | 9505109000 |
| Lengte verpakking | 28.5 cm |
| Breedte verpakking | 17 cm |
| Weight package | 0.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0099 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled pp |
| On pallet | 25 |
| Inhoud | 179.5944 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Rood | 1.894 | |||
![]() Zilver | 2.210 | |||
![]() Zwart | 2.611 | |||
![]() Wit | 4.647 | |||
![]() Groen | 1.185 | |||
![]() Goud | 2.509 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























