| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Malibu zonnebril
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 51,43 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263259 |
| Lengte | 14.6 cm |
| EAN-code | 9004109100 |
| Lengte verpakking | 63 cm |
| Breedte verpakking | 35 cm |
| Weight package | 7.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0529 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 24 |
| Inhoud | 255.5 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Donkerblauw | 20.046 | + 23.616 (verwacht op 24-06-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 16.935 | + 10.080 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Geel | 4.591 | + 10.080 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Lime | 9.358 | + 5.184 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Zwart | 68.069 | + 50.112 (verwacht op 24-06-2026) | ||
![]() Rood | 7.632 | + 10.080 (verwacht op 24-06-2026) | ||
![]() Wit | 13.769 | + 15.264 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Oranje | 12.555 | + 15.264 (verwacht op 06-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























