| Prijs per stuk | (0x) 0,21 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Populair


MANORS Balpen met rubberen grip
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 25,41 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 19 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 20 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | KC6217-26 |
| Afmeting | Ø1,1X14,5 CM |
| Kleur | Transparant wit |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 1.1 cm |
| Hoogte | 14.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.18 m |
| Lengte verpakking | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 0.31 m |
| Inhoud verpakking | 0.028 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Materiaal type | ABS |
| Netto gewicht (kg) | 0.008 |
| Productstatus | Outlet |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
| Inhoud | 0.028 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 8.96 kg |
| Gewicht | 0.009000 |
| PMS waarde | WHITE |
Regelgeving
| Statistieknummer | KC6217 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941034471 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant wit | 15.394 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















