| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+5
Mepal Lunchpot Ellipse 300 ml Foodcontainer
Totaalprijs bij 12 stuks vanaf € 186,87 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262224 |
| Diameter | 9.1 cm |
| EAN-code | 3924100090 |
| Lengte verpakking | 41.5 cm |
| Breedte verpakking | 29.5 cm |
| Weight package | 1.89 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0178 ㎥ |
| Merk | Mepal |
| Materiaal | Pp |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 832.4969 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Nordic blue | 4.512 | |||
![]() Blauw | 3.025 | + 120 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() Zwart | 102 | + 2.802 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() Sage green | 3.505 | + 120 (verwacht op 28-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















