| Prijs per stuk | (0x) 4,61 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Mirage 500 ml enkelwandige drinkfles van borosilicaatglas met bamboe deksel
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 55,78 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX10093101 |
| Afmeting | 7,4 x 15,6 x 7,4 x Ø 6,6 cm |
| Diameter | 6,6 |
| Kleur | Transparent |
| Lengte | 7,4 |
| Breedte | 7,4 |
| Hoogte | 15,6 |
| EAN-code | 8713159743408 |
| Hoogte verpakking | 21 |
| Lengte verpakking | 9,8 |
| Breedte verpakking | 9,8 |
| Aantal per binnenverpakking | 30 |
| Materiaal type | Glass,Wood |
| Netto gewicht (kg) | 8,55 |
| Standaard max. aantal kleuren | 4 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 9,8 x 21 x 9,8 cm |
| HS-code | 7013379900000000000000 |
| Volgende levering | 17-07-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 3000 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Tampondruk |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 30 x 70 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box and manual |
Algemeen
| Gewicht | 240.000000 |
| Green Points | 30 |
| CO2-voetafdruk | 0,787043278 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 51 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 62 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 23 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparent | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | + 3.000 (verwacht op 17-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















