| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Organic Cotton Shopper (140 g/m²) tas
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 38,96 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261754 |
| Lengte | 38 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 21 cm |
| Breedte verpakking | 51 cm |
| Weight package | 11 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0482 ㎥ |
| Materiaal | Organisch katoen |
| On pallet | 150 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 2.530 | |||
![]() Donkerblauw | 86 | + 2.500 (verwacht op 13-05-2026) | ||
![]() Wit | 9.484 | |||
![]() Grijs | 3.811 | |||
![]() Olijfgroen | 3.396 | |||
![]() Rood | 2.097 | + 3.000 (verwacht op 03-06-2026) | ||
![]() Zwart | 6.440 | + 5.100 (verwacht op 13-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























