| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Pagari Paper Bag A4 papieren tas
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 44,77 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262985 |
| Lengte | 25 cm |
| EAN-code | 4819400000 |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0588 ㎥ |
| Materiaal | Papier |
| On pallet | 250 |
| Inhoud | 8800 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Polen |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Bruin | 48.633 | |||
![]() Wit | 57 | + 28.850 (verwacht op 20-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















