| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



PaperWrite kartonnen pen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 36,30 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261829 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Lengte | 13.9 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 36 cm |
| Weight package | 5.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0356 ㎥ |
| Materiaal | Karton |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 0.6969 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 48.715 | + 20.000 (verwacht op 27-07-2026) | |
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 15.605 | + 20.000 (verwacht op 27-07-2026) | |
![]() Blauw | Blauwschrijvend | 46.288 | + 30.000 (verwacht op 27-07-2026) | |
![]() Groen | Blauwschrijvend | 40.651 | + 28.000 (verwacht op 27-08-2026) | |
![]() Wit | Blauwschrijvend | 14.901 | + 20.000 (verwacht op 27-08-2026) | |
![]() Rood | Blauwschrijvend | 14.901 | + 10.000 (verwacht op 06-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























