
PromoNaturel (100 g/m²) rugzak
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel +31(0)76 - 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263156 |
| Lengte | 37 cm |
| EAN-code | 4202929110 |
| Lengte verpakking | 51 cm |
| Breedte verpakking | 47 cm |
| Weight package | 17 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0887 ㎥ |
| Materiaal | Katoen |
| On pallet | 200 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Ecru | 15.692 | + 10.000 (verwacht op 07-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























