| Prijs per stuk | (0x) 4,92 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Rebottled® Curve 100% recycled
Totaalprijs bij 12 stuks vanaf € 71,44 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263358-970999999 |
| Kleur | Transparant |
| EAN-code | 8720828316320 |
| Diameter | 7 cm |
| Lengte verpakking | 22.8 cm |
| Breedte verpakking | 15 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0032 ㎥ |
| Merk | Rebottled |
| Materiaal | Gerecycled glas |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 342.5121 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Turkije |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 1.556 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















