| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


GRS Recycled Canvas Bag Colour (260 g/m²)
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 56,75 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 264156 |
| Lengte | 38 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 43 cm |
| Breedte verpakking | 41 cm |
| Weight package | 12.31 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0547 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled canvas |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 55480 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 74 | + 4.000 (verwacht op 29-07-2026) | ||
![]() Olijfgroen | 3.144 | |||
![]() Bruin | 1.544 | |||
![]() Navy | 5.339 | + 3.000 (verwacht op 01-01-2099) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















