
Amuse Recycled PP Lunch Box Large
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 269152 |
| Lengte | 21 cm |
| EAN-code | 3926100000 |
| Lengte verpakking | 50 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 4.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0527 ㎥ |
| Merk | Amuse |
| On pallet | 28 |
| Inhoud | 1470 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | België |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















