| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
WINT PP lunchbox
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 67,52 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2088 |
| Afmeting | 18X10X9,5CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 9.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.31 m |
| Lengte verpakking | 0.54 m |
| Breedte verpakking | 0.38 m |
| Inhoud verpakking | 0.064 m3 |
| Materiaal type | PP |
| Netto gewicht (kg) | 0.467 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 2.12 cdm3 |
| Statistieknummer | 3924 9000 |
| Aantal per verzenddoos | 30 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 15 kg |
| Gewicht | 0.500000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 0 | + 95 (verwacht op 08-06-2026) | ||
![]() Wit | 0 | + 8.010 (verwacht op 08-06-2026) | ||
![]() Marineblauw | 894 | + 1.930 (verwacht op 08-06-2026) | ||
![]() Beige | 0 | + 5.010 (verwacht op 22-06-2026) | ||
![]() Petrol | 0 | + 5.010 (verwacht op 22-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























