| Prijs per stuk | (0x) 7,58 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




RVS lunchbox Reese
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 91,72 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-966198-032999999 |
| Afmeting | # Geen maat |
| Kleur | Zilver |
| EAN-code | 8719446060142 |
| Volgende levering | 07-08-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 10080 |
| Lengte | 17 cm |
| Breedte | 11.9 cm |
| Hoogte | 5.9 cm |
| Lengte verpakking | 55 cm |
| Breedte verpakking | 27 cm |
| Weight package | 7.65 kg |
| Inhoud verpakking | 0.052 ㎥ |
| Materiaal | Rvs |
| On pallet | 30 |
| Inhoud | 1193.57 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zilver | 8.325 | + 10.080 (verwacht op 07-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















