| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Saya Bamboo Pen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 52,64 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 03 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261473 |
| Diameter | 1 cm |
| Lengte | 14.3 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 32 cm |
| Breedte verpakking | 28 cm |
| Weight package | 8.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0161 ㎥ |
| Materiaal | Abs, Aluminium |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 0.5236 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 149 | ||
![]() Wit | Blauwschrijvend | 9.181 | ||
![]() Navy | Blauwschrijvend | 11.461 | ||
![]() Antraciet | Blauwschrijvend | 8.375 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 2.615 | + 5.000 (verwacht op 30-04-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























