| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





SUNNY 5 panelen baseballpet 180gr
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 136,13 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 27 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2345 |
| Afmeting | 20X17X11CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Hoogte verpakking | 0.45 m |
| Lengte verpakking | 0.65 m |
| Breedte verpakking | 0.35 m |
| Inhoud verpakking | 0.111 m3 |
| Materiaal type | Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.065 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.556 cdm3 |
| Statistieknummer | 6505 0030 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14 kg |
| Gewicht | 0.070000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 8.795 | |||
![]() Babyblauw | 4.136 | |||
![]() Zwart | 39.470 | |||
![]() Wit | 8.562 | |||
![]() Royal blauw | 16.905 | |||
![]() Marineblauw | 25.377 | |||
![]() Ivoor | 0 | |||
![]() Rood | 15.307 | |||
![]() donker marinegroen | 19.785 | |||
![]() Oranje | 7.111 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























