| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Sunscreen Spray HookUp factor 30
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 81,68 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 260678 |
| Lengte | 11.8 cm |
| EAN-code | 3304990000 |
| Lengte verpakking | 32 cm |
| Breedte verpakking | 24 cm |
| Weight package | 13.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0415 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 79.65 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Geel | 9.243 | |||
![]() Rood | 27.035 | |||
![]() Wit | 19.545 | |||
![]() Oranje | 13.095 | |||
![]() Blauw | 23.463 | |||
![]() Zwart | 17.614 | + 5.000 (verwacht op 12-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























