| Prijs per stuk | (0x) 11,13 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+10
Taiyō gespiegelde gepolariseerde zonnebril van rPET/bamboe in geschenkverpakking
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 134,67 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 4 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX12700171 |
| Afmeting | 14,5 x 5 x 15,5 cm |
| Kleur | Hout |
| Lengte | 14,5 |
| Breedte | 15,5 |
| Hoogte | 5 |
| EAN-code | 8713159570691 |
| Hoogte verpakking | 3,5 |
| Lengte verpakking | 16,3 |
| Breedte verpakking | 5,8 |
| Aantal per binnenverpakking | 120 |
| Materiaal type | Plastic |
| Netto gewicht (kg) | 6,65 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 16,3 x 3,5 x 5,8 cm |
| HS-code | 9004109100000000000000 |
| Merk | Merkloos |
| Materiaal | Gerecylced pet plastic, bamboe hout |
| Aantal per verpakking | 120 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | rechter pootje |
| Standaard drukgrootte (mm) | 40 x 7 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box and manual |
| Decorative Packaging | 12 / Inner carton |
Algemeen
| Gewicht | 26.000000 |
| Green Points | 35 |
| CO2-voetafdruk | 0,0714842256245204 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 27 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 37 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 66 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Hout | 1.353 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















