| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Populair





TOTECOLOR Non-woven boodschappentas
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 54,45 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | IT3787 |
| Afmeting | 40X40CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.32 m |
| Lengte verpakking | 0.46 m |
| Breedte verpakking | 0.42 m |
| Inhoud verpakking | 0.062 m3 |
| Materiaal type | PP |
| Netto gewicht (kg) | 0.039 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.309 cdm3 |
| Statistieknummer | 4202 9298 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 8.4 kg |
| Gewicht | 0.042000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 7.869 | + 50.000 (verwacht op 08-06-2026) | ||
![]() Blauw | 0 | + 8.428 (verwacht op 13-05-2026) | ||
![]() Rood | 0 | + 19.834 (verwacht op 13-05-2026) | ||
![]() Wit | 30.788 | + 20.000 (verwacht op 08-06-2026) | ||
![]() Grijs | 18.474 | |||
![]() Geel | 5.619 | + 20.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Groen | 15.188 | + 10.000 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Oranje | 1.604 | + 16.350 (verwacht op 08-06-2026) | ||
![]() Turquoise | 11.771 | + 10.000 (verwacht op 13-05-2026) | ||
![]() Royal blauw | 33.145 | + 20.000 (verwacht op 08-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























