| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Trucker pet
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 37,15 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263016 |
| Diameter | 58.5 cm |
| EAN-code | 6505003000 |
| Lengte verpakking | 46 cm |
| Breedte verpakking | 44.5 cm |
| Weight package | 6.88 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0764 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 104825.3257 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Geel | 650 | + 2.000 (verwacht op 05-08-2026) | ||
![]() Rood | 2.511 | |||
![]() Oranje | 1 | + 3.000 (verwacht op 05-08-2026) | ||
![]() Navy | 1.161 | + 2.000 (verwacht op 05-08-2026) | ||
![]() Zwart/wit | 2.753 | + 2.000 (verwacht op 05-08-2026) | ||
![]() Kobaltblauw | 2.772 | + 2.000 (verwacht op 05-08-2026) | ||
![]() Zwart/zwart | 203 | + 3.000 (verwacht op 05-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























