| Prijs per stuk | (0x) 5,50 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
HappyGlass Lady Abigail Wijnglas Tritan 470 ml
Totaalprijs bij 24 stuks vanaf € 159,72 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 264509-970999999 |
| Kleur | Transparant |
| EAN-code | 8785260198552 |
| Diameter | 8.8 cm |
| Lengte verpakking | 39.2 cm |
| Breedte verpakking | 38.2 cm |
| Weight package | 3.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0681 ㎥ |
| Merk | Happyglass |
| Materiaal | Tritan |
| On pallet | 32 |
| Inhoud | 1289.4102 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 4.215 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















