| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Zonnebril Drew UV400
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 53,24 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 31 maart verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT86735 |
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| HS-code | 9004109100 |
Algemeen
| Gewicht | 0.017500 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Roze | 19.178 | |||
![]() Zwart | 143.121 | |||
![]() Oranje | 24.591 | |||
![]() Lichtgroen | 19.746 | |||
![]() Donkerblauw | 58.613 | |||
![]() Geel | 19.994 | |||
![]() Lichtblauw | 59.994 | |||
![]() Rood | 59.997 | |||
![]() Wit | 79.983 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























