| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Zonnebril Tate spiegelglas UV400
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 116,77 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 31 maart verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT86736 |
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| HS-code | 9004109100 |
Algemeen
| Gewicht | 0.026000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Geel | 2.464 | |||
![]() Oranje | 2.605 | |||
![]() Roze | 2.978 | |||
![]() Wit | 2.781 | |||
![]() Lichtgroen | 996 | |||
![]() Rood | 1.426 | |||
![]() Lichtblauw | 1.434 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























